Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Урізноманітнення методів навчання на уроках німецької мови

       Учитель має іти в ногу з життям, відчувати всі зміни, які відбуваються в освіті. На уроках вивчення другої іноземної мови (німецької) сучасний учитель урізноманітнює  види навчальної діяльності, активно використовує  мовленнєві ситуації, які  наближають навчання до реального життя.

         Під час районного практичного  семінару вчителів німецької мови 21 жовтня 2019 року у Шабельниківському навчально-виховному комплексі вчитель Лариса Василівна Рибалко на  уроках   у 10-11 класах на тему  «Почуття та емоції» та ігрових мовних змаганнях для 5-9 класів створювала такі умови, які потребували оволодіння учнями уміннями читати, писати листи, співати німецькомовні пісні, формулювати власну думку, спілкуватися мовою пантоміми, кодувати слова, працювати у різновіковій команді.

         Лариса Василівна застосовує інтерактивні технології, коли учитель і учень самореалізуються у спільній праці, у творчому пошуку. Вона разом із учнями запросила слухачів семінару на виставку шкільного гуртка « Асорті», щоб створити іншу творчу взаємодію.

         Учасники семінару зробили висновок, що лише використання засобів і методів навчання у комплексі може забезпечити належний рівень навчальних досягнень учнів при вивченні другої іноземної мови.« повернутися до списку новин