Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Відбулась 3 сесія підготовки вчителів майбутніх першокласників

Протягом 04.06-08.06.2018 року  відбулася третя сесія  для вчителів початкових класів, які з 1 вересня 2018 року будуть навчати учнів перших класів.

Інтегроване тематичне навчання; педагогіка партнерства: сутність, основні принципи,  шляхи співпраці з батьками; організація ефективного і безпечного освітнього середовища, модельні програми, інклюзія - з  такими   питаннями за загальним напрямком  «Зміст початкової освіти у вимірі сьогодення», критичне мислення, оцінювання майбутніх першокласників  були ознайомлені учасники тренінгу під  керівництвом тренера. Родзинкою проведення семінарів-тренінгів було ознайомлення  з методикою LEGO  для вчителів Нової української школи, які наступного року навчатимуть перші класи за новими методиками. "Шість цеглинок” – це технологія навчання, яка допоможе учням тренувати пам’ять, розвивати моторику і творчо мислити.  LEGO дозволяє дітям у формі пізнавальної гри робити багато важливих відкриттів, отримувати знання, розвивати необхідні навички.

Велике захоплення та подив викликала поїздка до Коробівського НВК, де адміністрація та педагогічний колектив більш докладніше продемонстрували роботу з LEGO. Педагогічні працівники висловили велику подяку усьому педагогічному колективу, особливо адміністрації. «Навчання через гру – нині дуже актуальний напрямок» - поділилися враженнями учителі-учасники тренінгу – Навіть нам самим зараз цікаво пізнавати цю діяльність. Учні можуть описувати свої ідеї за допомогою кубиків Lego. Конструктор відкриває величезні можливості для дитячої творчості, адже учні можуть побудувати певну модель чи конструкцію для демонстрації доказу своєї ідеї, вивчати певні процеси та механізми через конструювання».

         Підготовка вчителів заклала надійне підгрунтя для сучасних змін у реалізації та стратегії реформування початкової освіти.

 

 « повернутися до списку новин