Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Відбулись тренінги для вчителів 1 класу

23-24 лютого на базі відділу освіти Золотоніської РДА відбулася дводенна сесія з підготовки вчителів початкових класів для роботи з першокласниками у 2018-2019 навчальному році.

З вітальним словом до учасників тренінгів звернулась завідуюча районним методичним кабінетом  відділу освіти Золотоніської РДА Лисак Т.О. Вона  висловила надію у якісній підготовці вчителів Нової української школи та представила тренера, методиста з початкової освіти Щепак В.М.

Тренером Щепак В.М. було організовано групові форми роботи з учителями, цікаво та нестандартно проведено ранкові зустрічі. Вчителі ознайомилися з Концепцією Нової української школи, Державним стандартом початкової освіти та посібником для вчителя. Представлено нові ролі вчителя Нової української школи, створення моделей тем тижня, прогнозування плану роботи на день, що є особливістю діяльнісного підходу роботи вчителя з учнями.   

Ще стільки цікавого попереду у пізнанні підходів, методів у реалізації Нової української школи чекає вчителів майбутніх першокласників на наступних тренінгах.« повернутися до списку новин