Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Онлайн-засідання РМО вчителів математики Золотоніського району

З 25.08.2020 по 28.08.2020 року пройшли онлайн-засідання РМО вчителів Золотоніського району, на яких були підведені підсумки роботи за минулий навчальний рік і розглянуті особливості навчання у 2020-21 навчальному році.

27.08.2020 відбулось онлайн-засідання РМО вчителів математики, на якому були розглянуті такі питання:

1.Аналіз роботи РМО у 2019-20 н.р. (Лисак Т.О., завідувачка РМК)

2. Створення умов для забезпечення сучасного рівня викладання математики

             (Гмиря Л. О., керівник РМО вчителів математики Золотоніського району)

3. Методичний бенефіс «Досвід організації дистанційного навчання математики»

Гавриш Ольга Миколаївна, учитель математики Дмитрівського НВК (https://drive.google.com/file/d/1xhnF-4grvrw-LggyPQ1A86juX4n5S70Y/view?usp=sharing)

Гуцало Ніна Іванівна, учитель математики Новодмитрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Малий Іван Володимирович, учитель математики Ковтунівського НВК

Аналіз роботи РМО вчителів математики: протягом 2019-2020 навчального року РМО через мережу колективних, групових та індивідуальних форм методичної роботи продовжувало працювати над організаційним та науково-методичним забезпеченням реалізації науково-методичної теми «Підвищення ефективності і якості математичної освіти шляхом впровадження сучасних форм організації навчальної діяльності учнів».

Лисак Т.О., завідувачка РМК, підвела підсумки роботи РМО вчителів математики у 2019-2020 навчальному році. За минулий навчальний рік  пройшли атестацію   6 вчителів математики:

Підтверджено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» - 4 вчителі:

 •  Лобанов Віктор Павлович  – вчитель  математики  Благодатнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
 • Дудченко Наталія Олексіївна – вчитель математики Вознесенської  ЗОШ І-ІІІ ст.;
 • Гавриш Ольга Миколаївна – вчитель математики Дмитрівського  НВК;
 • Моцак Вікторія Олексіївна- вчитель  математики  Коробівського НВК.

Встановлено кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» - 1 вчитель:

 • Салогуб Олена Іванівна – вчитель математики Подільського НВК.
  Встановлено кваліфікаційну категорію «спеціаліст І категорії» -  1 вчитель:
 • Драчук Сергій Іванович – вчитель математики Новодмитрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Присвоєно звання  «вчитель - методист»:

     Гавриш Ользі Миколївні – вчителю математики Дмитрівського НВК

Курсове підвищення кваліфікації пройшли 9 вчителів математики.

Усі молоді вчителі  мали наставників з числа педагогів-предметників своїх закладів, які надавали вчителям допомогу в плануванні навчально-виховної та позакласної роботи, розробці поурочних планів, впровадженні досягнень прогресивного педагогічного досвіду, нових форм і методів навчання і виховання учнів тощо. Окрім цього, молоді вчителі відвідали школу молодого вчителя, засідання якої пройшло на базі Новодмитрівської ЗОШ І-ІІІ ст. Молоді вчителі разом з творчою групою вчителів математики взяли участь у засіданні школи інтелектуального резерву з математики. Засідання Школи інтелектуального резерву, у якому учні, які найкраще вивчають  математику - призери ІІ і ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад разом зі своїми наставниками провели навчання на базі Новодмитрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (куратор Гуцало Н.І.) Заняття провели творчі вчителі району Гриценко О.Г. (Пальмірська ЗОШ), Моцак В.О. (Коробівський НВК),  Гмиря Л.О. (Богуславецький НВК); Гуцало Н.І. (Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ст.).

Протягом минулого навчального року пройшли такі методичні заходи:

 • засідання Школи передового педагогічного досвіду, на якому учителька математики Коробівського НВК Моцак Вікторія Олексіївна провела майстер-клас на тему «Розвиток логічного, критичного і творчого мислення на уроках математики»;
 • майстер-клас у Подільському НВК, на якому вчитель математики  Салогуб Олена Іванівна представила форми і методи позакласної роботи під час освітнього процесу;
 • 2 засідання творчої групи вчителів математики, на яких розглядались питання компетентнісного підходу до викладання математики та створення посібника з математики  «Формування соціальної та громадянської компетентностей на уроках математики через роботу в групах та партнерські технології»

У ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики взяли участь учні з 6 класу - 18 учнів, з 7 класу – 11 учнів, з 8 класу – 14 учнів, з 9 класу – 8 учнів, з 10 класу – 5 учнів, з 11 класу – 5 учні. Всього – 61 учень(це становить 4% від кількості учнів 6-11 класів).

У  ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики взяли участь Скорик Інна, учениця 7 класу Скориківської ЗОШ І-ІІІ ст, Чікін Дмитро, учень 8 класу Новодмитрівської ЗОШ І-ІІІ ст., Муха Михайло, учень 9 класу Піщанської ЗОШ І-ІІІ ст. ІІІ місце у ІІІ етапі олімпіади виборола Скорик Інна, учениця 7 класу Скориківської ЗОШ І-ІІІ ст.

У ІІ (обласному) етапі МАН у секції «Математичне моделювання» Дивнич Максим, учень  11 класу  Ковтунівського НВК     виборов   ІІІ місце.

Обласний фінал Всеукраїнських змагань  Прангліміне:

 1. Партика Вероніка, Пальмірська ЗОШ І-ІІІ ст. – І місце
 2. Дивнич Максим, Ковтунівський НВК – І місце

Всеукраїнський фінал змагань  Прангліміне:

Партика Вероніка - 4 місце (делегована на Міжнародний фінал)

 

Результативність участі вчителів математики у міжнародних та обласних виставках

Творча група вчителів математики закладів загальної середньої освіти Золотоніського району у складі Гриценко О. Г., учителя Пальмірської ЗОШ І-ІІІ ст., Гмирі Л.О., учителя Богуславецького НВК,  Гуцало Н.І., Малій А.О., учителів Новодмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.; Моцак В.О., учителя Коробівського НВК; Лебедя О.В., учителя Калениківського НВК; Салогуб О.І., учителя Подільського НВК, за навчально-методичний посібник «Формування соціальної та громадянської компетентностей на уроках математики через роботу в групах та партнерські технології» - диплом І ступеня.

Гавриш О.М., Дмитрівський НВК – диплом І ступеня (електронний цифровий ресурс на виставці «Освіта Черкащини» та срібна і бронзова медалі на міжнародних виставках  «Інноватика в закладах освіти» та «Сучасні заклади освіти»).

Остапенко Ю.М., Богданівський НВК – диплом ІІІ ступеня (електронний цифровий ресурс).

 

 

 

 

 

 

 « повернутися до списку новин