Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Семінар вчителів трудового навчання

Учитель, який працює творчо, розвиває у себе здібності до творчої педагогічної діяльності, самовдосконалюється потрібний сучасній школі. Створити необхідні умови для розвитку педагогічної творчості вчителів, надихнути педагогів на творчу діяльність і підтримати своїх колег у їхніх творчих педагогічних пошуках було метою семінару для вчителів трудового навчання, який відбувся 22 березня 2018 року на базі Скориківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Золотоніської районної ради Черкаської області. Тема семінару: ««Особливості вивчення трудового навчання в закладах загальної середньої освіти у світлі рішень концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа».

Семінар відкрила заступник директора школи Самійленко Людмила Григорівна, яка презентувала навчальний заклад та творчу лабораторію учителя трудового навчання Мороза Олега Михайловича.

У ході семінару методист РМК Олексієнко В.П. ознайомив присутніх з вимогами нормативно-правових документів з питань охорони праці, надав вичерпну інформацію щодо результатів проведення ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання, наголосив, що у сучасних умовах, щоб зацікавити учня, необхідно використовувати нові, інтенсивні методи і форми передачі знань, застосовувати новітні освітні технології, які направлені на розвиток індивідуальних нахилів і творчих здібностей учнів, практичного їх використання, набуття життєво необхідних загально трудових компетенцій, формування пізнавальної самостійної діяльності.« повернутися до списку новин