Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Засідання секції  професійної спільноти вчителів хімії, біології, географії

Зібратися разом – це початок.

Триматися разом – це прогрес.

Працювати разом – це успіх.

Генрі Форд

25 серпня 2021 року до Новодмитрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Новодмитрівської сільської ради  завітали вчителі закладів загальної середньої освіти Піщанської, Зорівської, Вознесенської та Новодмитрівської територіальних громад, які стали учасниками засідання професійної спільноти вчителів природничих дисциплін (хімія, біологія, географія, природознавство) з питання «Сучасні підходи до організації освітнього процесу щодо вивчення предметів природничого циклу в 2021-2022 навчальному році».

На порядок денний були винесені актуальні питання, пов’язані з професійним розвитком педагогічних працівників серед яких:загальні ключові та трудові компетентності педагогів відповідно до нового професійного стандарту «Вчитель закладу загальної середньої освіти».

Під час заходу консультант КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» виконкому Новодмитрівської сільської ради Зінаїда Гавриш підвела підсумки роботи за 2020-2021 навчальний рік,  запропонувала напрямки роботи професійної спільноти на 2021-2022 навчальний рік, наголосила на особливостях вивчення предметів природничого напрямку в новому навчальному році.

Зупинилися на проведенні моніторингу результатів навчання здобувачів освіти, що передбачає систематичне відстеження та коригування результатів навчання кожного учня.

На зібранні приділили увагу питанню перевірки Державною службою ДСЦЯО. На допомогу  вчителям у підготовці до перевірок консультанти центру професійного розвитку педагогічних працівників підготували  матеріали, які охопили три основні напрямки перевірки базових предметів закладів загальної середньої освіти, а саме: освітнє середовище, педагогічна діяльність та оцінювання. Консультант наголосила,  що освітнє середовище не обмежується лише стінами класної кімнати, що сучасному вчителю вкрай необхідно бути інформаційно грамотним та компетентним, щоб крокувати у ногу з часом та ретельно підготуватися до викладання у Новій українській школі.

Слід зазначити, що одним із найважливіших чинників підвищення якості освіти є створення умов, які активізують професійно-пізнавальний розвиток педагогів, сприяють розвитку їхніх творчих сил. Саме в цьому напрямі й будемо працювати.

Дякую усім колегам за небайдужість, взаємодопомогу, взаємодію, цікаві думки та бажання рухатися вперед!

Матеріали, які були розглянуті на засіданні можна переглянути на сайті https://ndvoic.gov.ua/ та будуть надіслані на електронні скриньки вчителів.« повернутися до списку новин