Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Семінар-практикум вчителів економіки

12 листолада 2018 року на базі Вознесенської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся семінар-практикум вчителів економіки закладів освіти району на тему «Підприємливість та фінансова грамотність на уроках економіки». Гарними словами вітання гостинно зустрічали фахівців п’ятикласниці – талановиті зірочки школи. Налаштовані на позитивні емоції всі поступово перейшли до головного – знайомства із методичними напрацюваннями вчителя економіки Лобанова Володимира Вікторовича, вчителя вищої категорії, педагогічне кредо якого «Як пізнати себе? Не шляхом споглядання, а шляхом діяльності. Спробуй виконати свій обов’язок, і ти пізнаєш що в тобі є». Його учні неодноразові переможці та призери районної олімпіади з економіки. Безпосередніми учасниками семінару були учні 11 класу, які показали своє вміння раціонально розподіляти доходи сімейного бюджету та перевірили свої знання комп’ютерним тестуванням.

Учитель-методист з економіки Піщанської ЗОШ І-ІІІ ст. Шандра Марина Володимирівна з досвіду своєї роботи познайомила учасників семінару з інтерактивними вправами на уроках курсу «Фінансова грамотність».

Родзинкою семінару стала економічна гра «Брейн-ринг». Дві команди – «Біткоін» та «Гаманець», сформовані із вчителів економіки, змагались між собою в п’ятираундовому  двобої. Найбільш зворушливим конкурсом, який повернув у дитинство, була інсценізація українських народних казок на економічний лад.

         В роботі семінару активну участь взяли директор Вознесенської ЗОШ І-ІІІ ст. Рідько А.М. та методист районного методичного кабінету Литвиненко Л.Я.« повернутися до списку новин