Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології

 

27.11.21 відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології. Зважаючи на епідеміологічну ситуацію в регіоні та з введенням "червоної зони" в Черкаській області олімпіаду було проведено дистанційно з урахуванням відповідних вимог.

Приєдналися до проведення олімпіади учні Новодмитрівської ЗОШ І-ІІІ ст., Хрущівського НВК, Богуславецького НВК та Антипівського НВК.

Вчителі змогли забезпечити усі необхідні вимоги для проведення олімпіади. Всіх учасників було досить добре видно та чути. Педагоги вчасно підключили всіх учасників та надали завдання олімпіади. Також вони вчасно надіслали якісні фото виконаних робіт учасників. Вчителі та учні відповідально та доброчесно віднеслись до проведення олімпіади.

По завершенню олімпіади консультант ЦПРПП Зінаїда Гавриш, зібрала всі роботи учнів та відправила їх на електронні адреси членів комісії по перевірці робіт олімпіади. Комісія складалась з вчителів Новодмитрівської та Піщанської ТГ. Після перевірки завдань, члени комісії надали консультанту всі результати олімпіади.

 « повернутися до списку новин