Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Участь у Всеукраїнській конференції

IV Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція учнівської молоді «Державотворчі процеси в Україні: через віки у ХХІ століття» традиційно відбулася 4-6 квітня 2019 року у Черкасах. Земля Богдана Хмельницького, Тараса Шевченка та Михайла Максимовича невипадково вже вчетверте об’єднала юних науковців, дослідників історії з усієї України, бо є колискою державності, епіцентром національно-визвольних рухів, витоком волелюбних ідей, прагнень самоідентифікації українського народу.

У заході брала участь учениця 9 класу Богуславецького навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»  ім. М.О. Максимовича Карвацька Аліна. Вона виступала із доповіддю «Михайло Пономаренко – будитель національної свідомості» на секції «Історичні постаті в процесі державотворення на українських землях, їх роль і місце у боротьбі за звільнення народу від гніту та зовнішніх посягань, внесок у формування основ державності».

Аліну нагороджено грамотою Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді та вручено збірник наукових статей юних істориків цьогорічної конференції, серед яких її дослідницька робота.« повернутися до списку новин