Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Онлайн-нарада керівників закладів освіти Новодмитрівської сільської ради

       Завершити навчальний рік організовано – таким було основне питання, що обговорювалося на онлайн-нараді  керівників закладів освіти Новодмитрівської  сільської ради, яка  відбулася 7 травня 2021 року. В нараді взяли участь начальник відділу освіти виконавчого комітету Новодмитрівської сільської ради Валентина Денисенко, головні спеціалісти Валентина Хилько та Віра Ілляшенко, директор Центру професійного розвитку педагогічних працівників Тетяна Лисак та консультанти ЦПРПП.

       Учасники наради опрацювали  нормативно-правові документи щодо регулювання порядку закінчення 2020-2021 навчального року,  обговорили питання внесення змін до структури навчального року з метою виконання Закону України «Про повну загальну середню освіту» (ст.10), забезпечення участі  випускників закладів освіти в ЗНО-2021, проведення урочистостей з нагоди закінчення навчального року та вручення документів про освіту.

          Начальник відділу освіти Валентина Денисенко акцентувала увагу учасників наради і на підготовці закладів до нового навчального року, організації харчування та інших важливих питаннях.

      Щиро дякуємо керівникам закладів та консультантам ЦПРПП за активність і взаєморозуміння. Бажаємо всім нам миру, здоров’я, успіхів і плідної співпраці.

 « повернутися до списку новин