Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Засідання секції професійної спільноти вчителів фізкультури, основ здоров'я та захисту України

18.08.21 на базі Новодмитрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів з метою удосконалення рівня професійної компетентності вчителя відбулося засідання професійної спільноти учителів фізичної культури, основ здоров’я та захисту України закладів загальної середньої освіти Новодмитрівської, Вознесенської, Зорівської та Піщанської ТГ. Секція працювала над темою: «Інноваційні форми роботи при викладанні фізичної культури, основ здоров’я та захисту України». У зібранні взяла участь консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Зінаїда Гавриш, яка привітала учасників заходу та наголосила на актуальності теми.

На заході обговорили досягнення вчителів фізичної культури, основ здоров’я захисту України за минулий навчальний рік; методичні рекомендації щодо викладання фізичної культури, основ здоров’я, захисту України у 2021/2022 навчальному році; проведення навчально-тренувальних заходів з видів спорту серед школярів у 2021-2022 навчальному році.

На засіданні велику увагу приділили питанню перевірки Державною службою ДСЦЯО. На допомогу  вчителям у підготовці до перевірок консультанти центру професійного розвитку педагогічних працівників підготували  матеріали, які охопили три основні напрямки перевірки базових предметів закладів загальної середньої освіти, а саме: освітнє середовище, педагогічна діяльність та оцінювання.

Зупинилися на проведенні моніторингу результатів навчання здобувачів освіти, що передбачає систематичне відстеження та коригування результатів навчання кожного учня. За результатами моніторингів здійснюється аналіз результатів навчання здобувачів освіти, визначаються чинники впливу на отриманий результат, приймаються рішення щодо їх коригування, помітний позитивний результат цих рішень (наявна позитивна динаміка в показниках розвитку учнів).

Слухачі отримали ряд важливих практичних рекомендацій, які вони зможуть використати у власній роботі.

У ході проведення заходу вчителі окреслили ряд спільних для закладів освіти проблем, пов’язаних із організацією та проведенням навчально-тренувальних заходів з видів спорту серед школярів та навчально-польових зборів.

Засідання пройшло у дружній та доброзичливій атмосфері. Щиро дякуємо Вам за присутність та співпрацю!

Нехай цей навчальний рік  відкриє перед учнями нові горизонти пізнання себе і світу, вчителів надихне успіхами вихованців, батьків – гордістю за своїх дітей.

Матеріали, які були розглянуті на засіданні можна переглянути на сайті https://ndvoic.gov.ua/ та будуть надіслані на електронні скриньки вчителів.

 « повернутися до списку новин