Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Юні дослідники Новодмитрівської ОТГ взяли участь у І етапі МАН

У січні 2021 року пройшли заходи з педагогічними працівниками та юними дослідниками, учнями – членами МАН з Ковтунівського та Драбівецького НВК  Новодмитрівської територіальної громади.

11 січня 2021 року відбулась зустріч з науковими керівниками дослідницьких робіт де узгодили технічні особливості проведення районного етапу захисту наукових робіт МАН.

28 січня 2021 року в онлайн режимі відбувся захист наукових робіт учнями. До захисту було представлено роботи у напрямках астрономія Наталія Скорик та Сергій Власенко Ковтунівський НВК), археологія (Дмитро Мірошник Ковтунівський НВК), математика (Ярослав Савицький Ковтунівський НВК) і релігієзнавство (Марина Охріменко Драбівецький НВК).

Юні дослідники  представляли постерний захист та відповідали на запитання як членів журі так і своїх колег – юних науковців.

До зустрічі приєднались вчителі географії, біології та хімії, історії із закладів освіти  Вознесенської та Піщанської ОТГ.

За результатами заочного оцінювання робіт та захисту переможці районного етапу представлятимуть свої роботи на обласному рівні. Бажаємо нашим юним науковцям нових перемог!« повернутися до списку новин