Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Тиждень математики у Антипівському НВК

 У березні 2021 року у Антипівському НВК пройшов тиждень математики.  23 березня в приміщенні актового залу відбулась вікторина для старших класів з математики, яка була організована вчителем математики Качаном В.М. В ній взяли участь учні 6-10 класів. Учасники поділилися на дві команди по 3 особи. Хлопці та дівчата наполегливо працювали на всіх етапах вікторини.  В результаті напруженої боротьби хлопцям вдалося набрати більшу кількість балів та перемогти в змаганні. Активну участь взяли і глядачі. Учні та вчителі активно відповідали на запитання ведучого, за що отримували солодкі призи. Учні перевірили свої знання з алгебри, геометрії, арифметики та жартівливої математики.

24 березня вчитель початкових класів Величко Т.І. провела відкритий захід для учнів 1- 4 класів. Вона розповіла про важливість математики в житті кожної людини та організувала цікаві конкурси. Метою заходу було заохочення учнів до вивчення математики.

У рамках Тижня математики Антипівський НВК також долучився до Global Money Week. 25 березня в школі відбулися заходи для старших класів. Учні почули більше про важливість грошей та їх роль у нашому житті. Спробували планувати свій особистий бюджет.« повернутися до списку новин