Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Навчальний семінар-тренінг для вчителів основ здоров'я

  На зимових канікулах для учителів основ здоров’я на базі районного відділу освіти відбувся навчальний семінар-тренінг з методики викладання предмету основ здоров’я за темою  «Впровадження  проекту  «Вчимося жити разом»  на уроках   «Основи здоров’я».   Мета семінару - надання науково-методичної допомоги з питань підвищення професійної компетентності вчителів предмету «Основи здоров’я». 

Участь у семінарі взяли представник Черкаського інституту післядипломної  педагогічної освіти Ярова В.Д., методист районного відділу освіти Гавриш З,І. та вчителі основ здоров’я.

В світі,  де так багато агресії саме вчитель може заробити в дитині зерна доброти, навчати вирішувати конфлікти, попередити прояви булінгу, навчити дітей толерантності, вмінню спілкуватися, формування адекватної самоцінки. Саме формуванню життєвих навичок і розроблено програму тренінгового курсу «Вчимося жити разом». Учителі основ здоров’я пройшли  онлайн-курси  з розвитку соціальних навичок  «Вчимося жити разом» та з концептуальних  та методичних основ формування «Здоров'язбережної і соціальної компетентності».

Головне завдання курсу полягає в тому, щоб досягти позитивних змін у знаннях, ставленнях, намірах, уміннях і навичках, сприятливих для розбудови миру і соціальної компетентності, сприяє формуванню у дітей та підлітків позитивного ставлення до себе, свого життя та своїх життєвих перспектив, прийняття інших поглядів, поваги до культурних відмінностей, солідарності, соціальної відповідальності, почуття справедливості та рівності.

Педагоги району отримали практичні поради щодо використання на уроках активних форм роботи з елементами тренінгу, особливостей роботи з учнями різних вікових категорій. Атмосфера була творчою, семінар був цікавим і корисним.« повернутися до списку новин