Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Незвичайний день у Новодмитрівській школі

7 грудня – Всеукраїнський день місцевого самоврядування. У Новодмитрівській школі цей день був проголошений Днем батьківського самоврядування, і вчителями себе відчули батьки учнів. Звичайно, хвилювання було присутнє, але хороша підготовка,  підтримка учителів і самих учнів зіграли позитивну роль, а уроки видалися дуже цікавими, неординарними і сучасними.

Директором школи у цей день була прекрасний педагог Новодмитрівського дошкільного закладу «Колосок» Пипко Оксана Василівна, яка після кожного уроку спілкувалась із новими «вчителями», які ділились із нею своїми враженнями про те, що учительська праця дійсно цікава і нелегка.

Неперевершений урок – майстер-клас по виготовленню  рамок для вулика продемонстрував батько відразу двох учениць школи, Помазанко Андрій Володимирович, а його дружина Помазанко Ірина Ярославівна, в цей же час в іншому класі проводила цікавий урок математики.

Дідусь учня 5 класу Бурий Сергій Захарович провів практичний урок з виготовлення м’якої іграшки, отримавши можливість самому поринути у дитинство.

Як відповідальні і мудрі вчителі, проявили себе Коломієць О. О., Вдовенко М. М., Волкова К. О., Сулятицька Ю. В., Шкворець Ж. В., Лісова І. О., Супрун І. Г., Головієнко Л. В., Ель Бахжа Л. І., Похил Л. А., Таляр Н. В., Желізняк Н. А., Дахівник Н. М., Бощенко Н. В., Свириденко О. Є., а скільки було позитивних вражень і емоцій на підсумковій педагогічній раді! Тут же директор школи Олександр Григорович Тукало вручив подяки за активну участь у навчально-виховному процесі закладу.« повернутися до списку новин