Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Семінар-практикум працівників психологічної служби та педагогів-організаторів

26 листопада на базі Гельмязівської ЗОШ відбувся районний семінар-практикум для працівників психологічної служби та педагогів-організаторів.

У колі колег обговорили про інноваційні методики у професійній діяльності, співпрацю у педагогічному колективі та в роботі з учнівським самоврядуванням.

Гельмязівські педагоги поділилися досвідом роботи з лідерським активом школи (педагог-організатор Валентина Кобзаренко), підготовки промов у форматі TED-конференцій, (міністр інформації учнівської організації Анастасія Омельян), проекти, над якими працюють учні (президент школи Тетяна Тітаренко).

У навчальному закладі створено шкільну студію телебачення CreativeTV. З основними напрямами роботи гуртка учасників семінару познайомили Віта Ткаченко та Даша Малимон. Соціальний педагог Ольга Гусейнова презентувала фрагмент використання рольової гри як ефективної інтерактивної методики. Практичний психолог Анна Перепечай представила учасникам семінару методику розвантаження за допомогою ліплення та налаштувала колег на спогади про шкільні роки, які дозволили краще зрозуміти теперішніх учнів. Заступник директора з виховної роботи Надія Кобзаренко запропонувала варіацію стандартизованої методики "Дерево" з використанням мультиплікації. Весь семінар учасників супроводжували фотокореспонденти шкільного телебачення Анастасія Зятюк та Даша Малимон, які ще й підготували сюрприз для учасників семінару - магніти з мотиваційними фразами, які вони виготовили власноруч. Також разом з учасниками семінару дівчатка з CreativeTV під керівництвом Євгенія Бараніченко створили короткий анімаційний мультфільм. Учасники семінару висловили велику  вдячність педагогічному колективу  за цікавий семінар. « повернутися до списку новин