Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Районний фестиваль-конкурс  юних виконавців «Зірка Fest – 2019»

 30  жовтня в приміщенні РБК за підтримки відділу освіти Золотоніської РДА та організації Золотоніського районного будинку дитячої та юнацької творчості відбувся районний фестиваль-конкурс  юних виконавців «Зірка Fest–2019». Якщо зірки запалюються, значить це комусь  потрібно. А ми сьогодні відзначили  свої районні  нові, юні, талановиті зірочки.

         Фестиваль-конкурс покликаний виявити талановитих виконавців у галузі вокального музичного мистецтва, збагатити духовний світ дітей засобами пісенної творчості, популяризацію народної та сучасної української пісні.  Конкурс проводився  серед солістів-виконавців та вокальних колективів як малої, так і великої форми.

«Зірка-Fest» – це не просто модне, сучасне і красиве слово. Це мета, заради якої наші юні таланти  сьогодні вийшли  на нашу сценуА який же конкурс без талановитого та креативного журі. І оцінювали фестиваль-конкурс справжні фахівці.

Директор РБДЮТ Лариса Володимирівна  Редька, методист відділу освіти Золотоніської РДА  Литвиненко Любов Яківна, голова громадської організації «Мистецький Дім» Наталія Григорівна Джура,  викладачка вокалу музичної школи м.Черкаси Бойко Леся Віталіївна,  викладач вокалу Черкаської музичної школи №1 імені М.Лисенка Квартальова Людмила Іванівна, директор Черкаського міського Палацу молоді Росопідзе Нодарі Романович його чудовим співом насолоджувались всі учасники заходу.  Члени журі та слухачі насолодилися виконанням музичних творів 7 вокальних ансамблів та 36 солістів шкіл району, яких підготували до участі найкращі педагоги з вокалу нашого району.

Переможцями стали  в молодшій віковій категорії:

І місце -  Самовол Марія РБДЮТ (керівник гуртка Надія Камша),

ІІ місце - Скляреко Софія Кропивнянської ЗОШ (керівник гуртка Олександр Пузєєв) та Кикоть Дарина Шабельниківського НВК (керівник - Таїсія Камша),

ІІІ місце - Швидка Софія Коврайського НВК (керівник Олена Гирявенко), Козинець Ілона Ковтунівського НВК (керівник - Олександр Теницький) та Шаповал Дмитро з Кропивнянської ЗОШ (керівник - Олександр Пузєєв).  Учасники середньої вікової категорії представили найбільшу кількість учасників, переможцями стали:

І місце - Гриб Каміла Софіївського НВК (керівник Тамара Шевченко) та Шерстюк Анна з Ковтунівського НВК (керівник - Олександр Теницький),

ІІ м – Коваленко Анна РБДЮТ (керівник Надія Камша), Шаповал Юлія з Кропивнянської ЗОШ  (керівник - Олександр Пузєєв) та Троценко Анастасія з Хрущівського НВК (керівник Микола Моторний).

 

ІІІ м – Кириченко Анастасія Дмитрівського НВК, Литовченко Дана з Гладківщинського НВК (кер.Тамара Шевченко) та Тужиков Данило з Вознесенської ЗОШ (кер.Марина Бабич)

Старшу вікову категорію представляло 10 учасників і нагороди отримали:

І місце  –Діана Лі з Гладківщинського НВК  (керівник Тамара Шевченко),

ІІ місце – Савіщенко Анастасія з Гельмязівської ЗОШ (керівникСвітлана Ільченко), Корешкова Катерина з Піщанської ЗОШ (керівник - Ольга Запора).

ІІІ – Анна Вовк та Горбенко Дарина з Домантівського НВК  (керівник Микола Карюк), Моторна Дарина з Хрущівського НВК (керівник - Микола Моторний).

Поважне журі оцінило 7  вокальних колективів з такими результатами:

І місце – вокальний ансамбль Новодмитрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів,

ІІ місце  – вокальні ансамблі Ковтунівського НВК, Крупського НВК, Коврайського НВК.

ІІІ місце  – Домантівського НВК, Подільського НВК, Коробівського НВК.

         Від імені організаторів районного Фестивалю-конкурсу «Зірка Fest -2019» хочеться подякувати учасникам фестивалю-конкурсу за емоційні виступи, керівникам та  батькам за професіоналізм та небайдужість, членам журі  за виважені та професійні рішення, відділу освіти Золотоніської РДА за неоціненну підтримку, відділу культури Золотоніської РДА за організацію та допомогу в проведенні заходу.« повернутися до списку новин