Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Семінар – практикум керівників туристських гуртків Золотоніського РБДЮТ

 

Відповідно до плану роботи відділу освіти Золотоніської РДА і туристсько-краєзнавчого відділу Золотоніського РБДЮТ (керівник відділу Плисак Ніна Миколаївна) 27 листопада Гладківщинський НВК приймав у себе керівників туристських гуртків РБДЮТ Золотоніського району. Для знайомства із закладом господарі підготували учасникам зібрання квест, завдання якого перевірити вміння керівників гуртків орієнтуватися за компасом. З чим вони успішно справилися. Наступним пунктом програми роботи семінару стали заняття у спортивному залі, що обладнаний для відпрацювання туристських етапів.

 Майстер-клас по проходженню тренувальної туристської смуги перешкод показали учні Гладківщинського НВК, вихованці старшої групи туристського гуртка "Граніт" Золотоніського РБДЮТ - Аня Строєнко, Денис Литовченко, Даша Якименко, під керівництвом свого наставника і тренера Литовченка Сергія Миколайовича.

  Працювали юні туристи вправно, злагоджено, легко. Здавалося б нічого складного. Та то тільки здавалося. Після чудової демонстрації настала черга учасників семінару. Згадавши все чому навчали своїх учнів керівники взялися до справи. Дистанцію пройшли. Кваліфікацію підтвердили. Відчули захоплення, адреналін, радість, ну і звичайно, біль у м’язах.

  Втомлені але задоволені від практичних занять учасники семінару обговорили у дружньому колі регламент проведення туристських змагань і плани на майбутнє. Хочеться від імені всіх, і молодих, і досвідчених, туристів Золотоніського району подякувати директору закладу - Коваленко Марині Вікторівні, керівнику гуртка - Литовченку Сергію Миколайовичу, всьому колективу закладу за теплий прийом, тісну співпрацю та розуміння важливості залучення школярів до  туризму.

 « повернутися до списку новин