Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії

 

21.11.21 відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії. Зважаючи на епідеміологічну ситуацію в регіоні та з введенням "червоної зони" в Черкаській області олімпіаду було проведено дистанційно з урахуванням відповідних вимог.

На олімпіаду було зареєстровано 11 учасників Новодмитрівської, Вознесенської, Зорівської та Піщанської ТГ (Вознесенська ЗОШ І-ІІІ ст., Піщанська ЗОШ І-ІІІ ст.,  Пальмірська ЗОШ І-ІІІ ст., Зорівська ЗОШ І-ІІІ ст., Хрущівський НВК, Гладківщинський НВК), але змогло приєднатися до проведення олімпіади лише 8 учнів, інші учасники у зв’язку з хворобою не змогли взяти участь.

Вчителі змогли забезпечити усі необхідні вимоги для проведення олімпіади. Всіх учасників було досить добре видно та чути. Педагоги вчасно підключили всіх учасників та надали завдання олімпіади. Також вони вчасно надіслали якісні фото виконаних робіт учасників. Вчителі та учні відповідально та доброчесно віднеслись до проведення олімпіади.

По завершенню олімпіади консультант ЦПРПП Зінаїда Гавриш, зібрала всі роботи учнів та відправила їх на електронні адреси членів комісії по перевірці робіт олімпіади. Комісія складалась з вчителів Новодмитрівської та Вознесенської ТГ. Після перевірки завдань, члени комісії нададуть консультанту всі результати олімпіади.

В найближчий час консультант організує засідання членів комісії, на якому комісія обговорить всі роботи та прийме рішення щодо переможців та участі їх в обласному етапі.

 « повернутися до списку новин