Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Від математичних задач - до пошуків скарбів

23 жовтня у перший день канікул Драбівецький НВК І-ІІІ ступенів гостинно зустрічав учасників Школи інтелектуального резерву Золотоніщини з математики (керівник Пономарьова О. І.).

У районі це вже стало доброю традицією, на осінніх канікулах напередодні ІІ етапу всеукраїнської олімпіади з математики проводити заняття з кращими учнями (призерами) минулорічної олімпіади (їх-23).

Все було як і планувалось: і екскурсія до архітектурної пам’ятки села - Святотроїцької церкви (18 ст.), церква збудована з дерева без жодного цвяху, і змістовні заняття по класах по розв’язуванню олімпіадних задач. Їх провели творчі вчителі району: Гмиря Л.О. (Богуславецький НВК І-ІІІ ст.), Пономарьова О.І.(Антипівський НВК І-ІІІ ст.), Іванча В.П. (Зорівська ЗОШ І-ІІІ ст.), Герасименко О. І.(Драбівецький НВК І-ІІІ ст.), Гуцало Н.І. (Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ст.) та Гриценко О. Г. (Пальмірська ЗОШ І-ІІІ ст.). Були і брейк-кава, і фіто-чай, яким зігріли учасників зібрання, і година спілкування для вчителів.

Не менш цікавою була розповідь директора НВК Єремеєвої Т.Є. та заступника директора з навчально-виховної роботи Охріменко Г.І., які презентували роботу закладу, що з 1997 року бере участь у міжнародному проекті «Європейська мережа шкіл сприяння здоров’ю», а в березні цього року нагороджений відзнакою «Імідж освіти Черкащини-2017».

Немало вже чули і знають як вчителі, так і учні району про цей освітній заклад, який визначено експериментальним педагогічним закладом, але більшість з присутніх побували тут вперше і були приємно вражені, як гостинністю так і колосальною працею колективу по реалізації проблеми «Розвиток креативності школярів в ході науково-дослідної роботи в умовах школи сприяння здоров’я».

Відрадно, що колектив школи не зупиняється на досягнутому. Багато працює в плані наближення до європейських цінностей (традицій).

Насправді «вибух емоцій» відбувся коли після напруженої праці та смачного обіду учнів запросили взяти участь в українсько-польському розважально-пізнавальному проекті: «Піратські забави», де учасники мали можливість разом з наставниками: Баранником О.А.(вчитель іноземної мови), Баранник Т.І. та Мархоцькою Т.М. (вихователі) перевтілитись у справжніх піратів та відправитись на пошук затонулих скарбів на території села Драбівці. Учасники заходу ще й взяли участь у майстер-класах по виготовленню костюмів для піратів.« повернутися до списку новин