Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Семінар-практикум вчителів фізики

16 березня 2018 року на базі Домантівського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Золотоніської районної ради Черкаської області відбувся районний семінар вчителів фізики з теми «Особливості вивчення фізики в закладах загальної середньої освіти у світлі рішень концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа».

У рамках семінару учителі фізики району ознайомилися з досвідом роботи учителя фізики вищої кваліфікаційної категорії Логин В.М. Валентина Михайлівна продемонструвала фрагмент уроку узагальнення та систематизації знань з використанням комп’ютерних технологій: використання програми підготовки презентацій для контролю знань учнів.

Під час семінару обговорювались питання місця фізики в системі загальноосвітніх предметів. Доповідач, учитель фізики Деньгівського НВК Опришко О.В., відмітила, що сучасна фізика є найважливішим джерелом знань про навколишній світ, основою науково-технічного прогресу і разом з тим одним з найважливіших компонентів людської культури. Саме фізика створює природничонаукову базу для сучасного світосприймання, яке є складовою частиною діалектико-матеріалістичного світогляду. Олена Василівна ознайомила присутніх з перспективами фізики як навчального предмету загальноосвітньої школи.

Учитель Дмитрівського НВК Гавриш О.М. поділилася досвідом використання сучасних інформаційних ресурсів у підготовці до уроку фізики. Серед них сервіс для створення мультпрезентацій POWTOON, онлайновий сервіс Learningapps, який дозволяє створювати інтерактивні вправи та сервіс для створення інтерактивних плакатів Тhinglink.

На завершення семінару методист районного методичного кабінету Олексієнко В.П. підвів його підсумки та звернув увагу на перспективний напрямок роботи учителів природничо-математичного циклу – STEM-освіту.



« повернутися до списку новин