Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Семінар-практикум учителів біології

04.03.2019 на базі Подільського НВК відбувся семінар вчителів біології за темою «Вплив екологічного компоненту змісту курсу біології на засвоєння учнями системи біологічних знань». Вчитель  біології ІІ кваліфікаційної категорії Подільського НВК Магеровська Ольга Михайлівна провела відкритий урок біології в 8 класі за темою «Порушення зору та їх профілактика».

Під час уроку учням були запропоновані такі завдання: конкурс «Розпізнай та дай назву»; використовувався метод «Тонке запитання», під час якого школярі за допомогою сигнальних карток повинні були дати короткі відповіді «Так», «Ні». До уроку учні готували випереджувальні завдання, виконували тестові завдання, працювали в групах, протягом вивчення теми розв’язували проблемну ситуацію.

Метою уроку було поглибити і систематизувати знання учнів про будову ока та його основних компонентів і функцій, які вони виконують; сформувати поняття деяких захворювань очей, звернути увагу на заходи гігієни зору, на першу допомогу при травмах очей.

В підсумку уроку школярі повинні були скласти «Поему одного дня» відповівши на запитання: «Що ви дізналися?»; «Що ви взяли для себе?»; «Що хотіли б дізнатися?».

Учасники семінару переглянули виступ шкільної агітбригади «Тінейджери» на тему: «Моя мала Батьківщина», метою якої є формування екологічного  виховання учнів та дбайливого ставлення до навколишнього середовища.

Продовженням семінару стали виступи: вчителів біології Драбівецького НВК, вищої категорії, вчителя-методиста, Шульги Н.І. та Скориківської ЗОШ, І категорії Овчаренко Н.Д., які поділилися власним досвідом роботи по формуванню життєвих компетентностей в учнів за допомогою сучасних технологій.

Закінчився семінар підведенням підсумків, які зробила методист РМК Гавриш З.І.

 « повернутися до списку новин