Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Семінар шкільних бібліотекарів

23 квітня 2018 року в Богуславецькому навчально-виховному комплексі «загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» імені М. Максимовича відбувся районний семінар шкільних бібліотекарів на тему «Популяризація творів письменників рідного краю».

      Дату для семінару обрали невипадково. 23 квітня 1996 року в пам’ять померлих у цей день у 1661 році письменників світового масштабу – Мігеля Сервантеса, Вільяма Шекспіра і Лопе де Вега, ЮНЕСКО оголосила 23 квітня Всесвітнім днем книги.

      Що таке книга? Одна – подарує нові знання, інша – дасть пораду, третя – втішить і дасть віру, четверта – розвеселить. Книги відкривають перед людьми безмежний світ. Протягом усього життя ми звертаємося до книжки. З дитячих літ вона допомагає зрозуміти світ, що нас оточує. Вона відкриває небачені обрії, допомагає зрозуміти історію народу, розкриває таємниці природи, життя. Книга допомагає у навчанні, збагачує знаннями, зміцнює волю. Книга – мудрий друг, який, не вміючи говорити, розповідає про незвичайні пригоди й подорожі. Книга потрібна людині, як повітря, як світло.

      В рамках семінару бібліотекар Іванова Валентина Іванівна разом з учнями 5-9 класів представили нові книги письменників Черкащини у вигляді книжкового вернісажу:

- Презентація нової книги І. Дробного «Син мужицький. Золоте коріння…»;

- Флешбук: Марина Павленко «Дожити до ста»;

- Презентація «Григорій Діхтяренко»;

- Презентація книг Ольги Месеврі;

- Буктрейлер до творів Ольги Месеврі.

     Учні школи продемонстрували інтерес до друкованої книги, що невипадково називають Восьмим дивом світу. Вони захищали власні    мультимедійні презентації, читали вірші та прозу, виконували інсценізацію уривків творів, спробували себе у створенні буктрейлера.  

     Шкільні бібліотекарі запевнили, що представлені матеріали будуть корисні у роботі, як бібліотекарям, так і вчителям української літератури.

     Учасники семінару мали нагоду відвідати шкільний музей Михайла Максимовича. Учні та заступник директора, вчитель історії Москаленко Т.М. провели змістовну екскурсію.

          « повернутися до списку новин