Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Педагоги Пальмірської школи діляться досвідом з колегами

16  листопада 2017 року у Пальмірській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів пройшов семінар-практикум для вчителів географії, економіки міста Золотоноші. Вчителі Пальмірської школи  поділились досвідом організації  освітнього процесу з використанням хмарних технологій у своєму навчальному закладі. Дуже цікаво і доступно Директор школи Володимир Миколайович Лосіцький розповів про використання Офіс 365 у навчальному закладі, як засіб підвищення продуктивності, який  допоможе удосконалити співпрацю в класі та всьому навчальному закладі. Для закладів освіти використання Офіс 365 - безкоштовне. Потрібно тільки  підтвердити акредитований стан своєї академічної установи, щоб скористатися цією пропозицією. Вчителі ознайомились з використанням індивідуальної пошти Microsoft і її перевагами.

Вчитель зарубіжної літератури Кара Валентина Олександрівна ознайомила присутніх з можливостями використання системи тестування OnLine TestPad, яка дає можливість швидко і зручно створити унікальний тест з довільною кількістю запитань. Ці тести можна використовувати як для тренування, так і для контролю знань учнів.

Вчитель англійської мови Пуха Катерина Олексіївна ознайомила присутніх із можливостями віртуальних дошок Padlet. Вчитель продемонструвала можливі способи використання дошок:

  • як майданчик для організації групової роботи під час проведення «мозкового штурму», узагальнення й систематизації знань, рефлексії;
  • для розміщення навчальної інформації або завдань для її пошуку;
  • для організації спільного виконання домашнього завдання;
  • як місце розміщення ідей для проектів та їх обговорення;
  • як інструмент для організації кооперативної спільної діяльності учнів як на занятті, так і в позанавчальний час.

  Учасники семінару позмагались, під керівництвом Лосіцького В.М.,  на  онлайн-сервісі Kahoot, який дає змогу створювати інтерактивні навчальні ігри: вікторини, обговорення, опитування. Безоплатний онлайн-сервіс Kahoot!  дає змогу створювати інтерактивні навчальні ігри, що складаються з низки запитань із кількома варіантами відповідей. Такі ігрові форми роботи можуть бути застосовані у навчанні — для перевірки знань учнів. А також сервіс може стати у пригоді керівнику та педагогічному колективу навчального закладу для різних форм наукової, методичної та організаційної роботи. Участь в іграх, створених за допомогою сервісу, сприяє спілкуванню та співпраці у колективі, підвищує рівень обізнаності в інформаційно-комунікаційних технологіях, стимулює критичне мислення.

Вчитель початкових класів Магазінова Валентина Василівна продемонструвала роботу своїх вихованців, які працюють у проекті «Розумники».

Освітяни м.Золотоноші подякували педагогічному колективу Пальмірської школи за змістовний і дуже цікавий семінар-практикум і висловили впевненість у подальшій співпраці з творчим колективом Пальмірської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

 « повернутися до списку новин