Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Одноденний тренінг «Ігрові та діяльнісні методи навчання за методикою The LEGO Foundation»

 

Під час осінніх канікул з 28 по 31 жовтня 2019 року для вчителів перших, других класів міста м.Золотоноша, вчителів району та Зорівської і Плешканівської ОТГ були проведені одноденні тренінги з теми «Ігрові та діяльнісні методи навчання за методикою The LEGO Foundation».  

Пізнавати, вивчати та розуміти світ навколо через гру та дію на власному досвіді набагато цікавіше, ніж просто отримувати теоретичну інформацію.  Саме гра є тим дієвим практичним інструментом, який потрібен педагогу сьогодні. Виклики сучасного світу ставлять нові вимоги до людини, а саме: вміння працювати в команді, креативність та критичне мислення людини, ментальна гнучкість. І відповіддю на запитання «Як вчити»?,- є підхід «навчання через гру, навчання через дію».

Тренер Валентина Щепак, методист районного методичного кабінету, разом з вчителями відпрацьовували нову методику «Шість цеглинок», яка спрямована на розвиток компетентностей, що вкрай необхідні для навчання  у школі та протягом життя.

Дякуючи фонду The LEGO Foundation з 2018 року учні району вже працюють з наборами «LEGO-DUPLO» та «LEGO-Play BOX».

У  цікавій, творчій командній атмосфері педагоги активно взаємодіяли один з одним, випробовували на практиці різні варіанти форм роботи.

 « повернутися до списку новин