Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Вдалий дебют Драбівецьких туристів

21 квітня 2018 року відбувся патріотичний квест, присвячений Українській Революції «100 років надії і боротьби», організований Черкаським обласним Центром туризму, краєзнавства і екскурсій учнівської молоді Черкаської обласної ради у партнерстві з Центром національно-патріотичного виховання у якому взяла участь команда "Азимут" туристичного гуртка Драбівецького НВК (керівник гуртка - Баранник О.А.). 

Перед початком заходу учасники відвідали Черкаський обласний краєзнавчий музей, а саме експозицію присвячену подіям української революції 1917-1921 років. Екскурсовод музею провела невеличкий екскурс в історію подій української революції, розповіла про головних її діячів та презентувала експонати тогочасного періоду. По завершенню екскурсії – відбувся старт КВЕСТУ.

Учасникам було запропоновано 9 локацій, розташованих біля визначних пам’яток та пам’ятників історії Черкащини та України, цікавих об’єктів міста Черкаси. Від локації до локації учасники отримували ключ – зашифровану підказку, в якій дізнавалися про наступний свій об’єкт. На локаціях учасники розв’язували різноманітні завдання, пов’язані з історичними подіями та постатями на Черкащині, декламували вірші Тараса Шевченка та Василя Симоненка, співали гімн України.

Неймовірні емоції, відчуття втоми та 7,5 км пішого маршруту позаду. Результат не може не втішити - ІІ місце серед кращих туристичних команд Черкащини (хоч гурток у школі проводиться лише перший рік) та бонус від організаторів квесту - сертифікати на безкоштовний прокат спорядження для гри в пейнтбол.« повернутися до списку новин