Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Засідання секції вчителів іноземної мови

20.08.21 пройшло засідання секції професійних спільнот учителів іноземної мови закладів загальної середньої освіти Новодмитрівської, Вознесенської, Зорівської та Піщанської ТГ. Темою зібрання було «Зміст і технології викладання іноземних мов в умовах упровадження нових державних стандартів».

Консультант центру професійного розвитку педагогічних працівників Бережна Анна разом з вчителями обговорили участь вчителів в проектах ЦПРПП, результати ЗНО/ДПА, методичні рекомендації на поточний навчальний рік, розглянули вимоги до освітнього середовища, педагогічної діяльності вчителів, оцінювання та самооцінювання вчителів, моніторинг навчальних досягнень учнів, звернули увагу на те, що викладання мови потрібно здійснювати з використання інноваційних технологій у світлі сучасних освітніх вимог.

На зібранні значну увагу приділили питанню перевірок державною службою ДСЯО. Консультанти центру професійного розвитку педагогічних працівників підготували  матеріали, які охопили три основні напрямки перевірки базових предметів закладів загальної середньої освіти, а саме: освітнє середовище, педагогічна діяльність та оцінювання. Кожен вчитель зможе ознайомитись з документами, перейшовши за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/17BCxYgTFsf8w8rWXDroBK5-ou-WwGxdK?usp=sharing.

Родзинкою заходу був виступ Тумасової Валентини Григорівни, вчителя англійської мови Бубнівсько-Слобідського навчально-виховного комплексу. Валентина Григорівна поділилась корисними методами з вивчення та запам’ятовування нових слів та виразів, провела мозковий штурм та руханки з учасниками засідання ігри. Вчителі залюбки брали участь у завданнях, які були запропоновані Валентиною Григорівною. На засідання вчителі поділились своїми враженнями від попереднього навчального року, обговорили, які способи вивчення мови «face to face» та «online-learning» найкраще використовують на своїх заняттях. Також вчителі поділились своїм досвідом проходження підвищення кваліфікації на базі Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради.

Щиро дякуємо Вам за присутність! Бажаємо вам легкого та насиченого лише приємними моментами навчального 2021-2022 року!!! Упіхів Вам! Учасники заходу  отримали  важливі практичні рекомендації, які вони зможуть використати у власній роботі.

 « повернутися до списку новин