Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Віртуальна школа вчителів 1 класів

14 квітня 2021 року на платформі Google Meet консультантом Центру професійного розвитку педагогічних працівників Новодмитрівської ТГ Валентиною Щепак проведено віртуальну школу для вчителів 1 класів з теми «Професійна компетентність учителя НУШ – важлива складова якісної освіти».  До роботи приєдналися вчителі Новодмитрівської, Піщанської, Вознесенської, Зорівської ТГ.

У ході роботи розглянуто складову організації тематичних тижнів з предмета «Я досліджую світ» та використання різноманітних форм роботи на уроці, у процесі яких діти набувають предметних та життєвих  компетентностей.

Консультант В. Щепак         ознайомила педагогів з програмою Book Creator, яка може бути корисним інструментарієм у підготовці вчителя до уроків та набуття учнями навичок цифрової компетентності.

Цікавий досвід роботи зі створення цифрового ресурсу  до теми тижня «Літо» презентувала творчий педагог Іщенко Віталія Сергіївна, вчитель початкових класів Софіївського навчально-виховного комплексу «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад» Піщанської ТГ.

Підводячи підсумки семінару вчителі зазначили, що зараз як ніколи є актуальні слова В. Сухомлинського "Початкова школа повинна стати школою мислення, фундаментом творчих здібностей учнів." Тож бажаємо вчителям зростати професійно, адаптувати та створювати власні електронні освітні ресурси з метою зацікавлення сучасних дітей.

1 клас «Я досліджую світ» 22 тиждень  «Транспорт»

https://read.bookcreator.com/tX5q1cvVOpUq2Q1pOgFL37S9anm2/C9w0P8_NRWmoYk1eAa1U5g

1 клас. Я досліджую світ «Літо»

https://drive.google.com/drive/folders/1Hda06DxSWGJCwPDhW4fvcFJuH7Lz2Sph« повернутися до списку новин