Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Районні змагання з пішохідного туризму

26 жовтня 2017 року юні туристи, не зважаючи на складні погодні умови, зібралися на районні змагання з техніки пішохідного туризму. До Золотоніського РБДЮТ приїхали 8 команд району. Серед учасників були учні як старших класів, так і початкових. У напруженій боротьбі між собою та із погодою перемогу отримали гуртківці РБДЮТ туристичний клуб "Едельвейс", ІІ місце - Гладківщинський НВК, ІІІ- Зорівська ЗОШ. Окрема вдячність учням Піщанськоі, Пальмірськоі, Вознесенськоі ЗОШ, Драбівецького, Подільського НВК, які не змогли пройти смугу перешкод, але  не пройшли у загальний залік, але спробували свої сили.

Вихованці туристичних гуртків Золотоніського РБДЮТ не тільки вільно володіють такими термінами як траверс, паралелі, навісна, самонаведення, два контрольні часи, зв’язка у двійці, прусік, туристська система, але й вміло використовують на практиці свої теоретичні знання та вміння працювати в команді. Вони не туристи-теоретики, вони туристи- практики!

Окрема вдячність господарям - колективу РБДЮТ за гостинність, смачну туристичну кашу, ароматний і неймовірний чай! « повернутися до списку новин