Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Методичний калейдоскоп

Ми позбавляємо дітей майбутнього,

 якщо продовжуємо вчити сьогодні

 так, як вчили цьому вчора.

24 січня 2018 року у відділі освіти відбулось засідання районного методичного об’єднання вчителів математики. Вчителі, які атестуються, поділились елементами кращого педагогічного досвіду, які використовують під час викладання математики. Гавриш Ольга Миколаївна, вчитель математики Дмитрівського НВК, поділилась досвідом використання наскрізних ліній ключових компетентностей при викладанні математики у 5-6 класах, використовуючи ігрові моменти. Ольга Миколаївна  продемонструвала можливості онлайнового сервіса LearningApps.org, який дозволяє створювати інтерактивні вправи. Цей конструктор можна використати для розробки різноманітних завдань для  уроків, і в позаурочний час, він призначений для розробки, зберігання інтерактивних завдань, за допомогою яких учні можуть перевірити і закріпити свої знання в ігровій формі; надає можливість отримання коду для того, щоб інтерактивні завдання були розміщені на сторінки сайтів або блогів вчителів і учнів. Коструктор thinglink…дозволяє додати  додаткову інформацію на фото за допомогою посилань у вигляді фото, на сайт, відео, аудіо – інтерактивний плакат. Програма Movie Maker дає можливість створювати: слайд-шоу із зображень, обрізає і склеює відео, накладає звукову доріжку, створює титри, створює різні переходи між різними   відео, зберігає проекти у форматі  WMV. Методи і форми, які використовує вчитель за допомогою ІТ програм, покращують зацікавленість учнів до вивчення математики.

Вчителі Деньгівського НВК Опришко Олена Василівна та Крупського НВК Дробний Віктор Миколайович та Гуріна Людмила Федорівна розвивають математичну компетентність учнів за допомогою сучасних інтерактивних технологій і міжпредметних зв’язків.

Герасименко Ольга Іванівна, вчитель математики Драбівецького НВК, розповіла про розвиток творчої креативної особистості  через діяльнісний підхід у вивченні математики.

Лисак Т.О., завідуюча методичним кабінетом, звернула увагу на реалізацію наскрізних ліній ключових компетентностей у навчанні математики та на особливості ЗНО-2018.

 « повернутися до списку новин