Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Ігрові методи на уроках англійської мови

18 жовтня 2019 року на базі Мелесівського навчально-виховного комплексу відбувся районний семінар для вчителів початкової школи та англійської мови, які викладають іноземну мову  у 1- 4 класах.

          Важливу роль у навчанні  англійської мови та у формуванні комунікативної компетенції дітей молодшого шкільного віку мають ігрові методи. Учитель англійської мови Богдана Олександрівна Василенко на своїх уроках прагне до єдності лексичної, граматичної й фонетичної компетентцій і використовує для навчання всі чотири аспекти мовленнєвої діяльності учнів- аудіювання й читання, усного мовлення й письма ігрові методи та прийоми.

        На уроці в першому класі за темою «School» учителі району  побачили  використання різновидів дидактичних (фонетичні та лексичні) та  комунікативних (навчальні завдання, мовні, комунікативні та діяльнісні завдання) ігор.

         Тренінг учителів включав ігри драматизації та рольові ігри, де вчителі ще раз переконалися в тому, що прогрес у вивченні слів є очевидним тільки тоді, коли ми досягнемо успіхів від рецептивного та первинного розуміння слова до його активного використання в ситуативному мовленні для вираження особистої думки. Слухачі районного семінару оглянули класні приміщення, шкільне подвір’я, прослухали  пісні англійською мовою у виконанні учнів 3-4 класів.

Вразив і осінній танок у виконанні різновікової дошкільної групи.

         Методист РМК А.Ю.Логінов  підсумував: «Взаємодія з дітьми на уроці, побудована з урахуванням індивідуального підходу, створює атмосферу довіри до вчителя, впевненості в собі. Саме вона сприяє  розумінню думки Василя Сухомлинського: добре вчиться той учень, який добре вчиться».« повернутися до списку новин