Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Різноманітність форм роботи на уроках іноземної мови

25 вересня 2017 року у Гельмязівській загальносвітній школі І-ІІІ ступенів відбулося засідання районної Школи молодого вчителя іноземної мови. У цьому навчальному році розпочинається реалізація оновлених програм з іноземних мов для 5- 9 класів не тільки за традиційною тематикою ситуативного спілкування, але й за чотирма інтегрованими змістовими лініями. Ось чому у полі зору заходу були визначальними підходи: компетентнісний, інтегрований, комунікативно–діяльнісний і особистісно орієнтований.

Для учасників заходу була проведена екскурсія до шкільного музею. Старший учитель історії Ю. Г. Раку цікаво і дохідливо розповів про сторінки розвитку освіти Гельмязова. Гості підходили до стендів, світлин, архівних документів, альбомів.
А скільки захоплення і подиву викликало знайомство з LEGO- класом! Учитель інформатики О. О. Міц та обдаровані учні представили незвичайний проект «Гельмязів у майбутньому».

З новими формами викладання уроку іноземної мови із застосуванням інтерактивних технологій та технічних засобів у 3 і 7 класах молодих учителів ознайомили вчителі М. В. Коваленко та Ю.Л. Хилько. Вчителі використовували додаткову літературу, підручники, які були видані у попередні роки, вибір у розподілі навчального матеріалу проводився відповідно до потреб учнів та обраних засобів навчання.

Ключові життєві компетентності інтегрувалися у змісті уроку з реальним світом; практичність ціннісної інформації за темами «Погода» та «Їжа» знаходила підтвердження через реальні факти, у змодельованих ситуаціях, а рольові ігри переносили учнів у доросле життя.

 

 

Молоді вчителі переглянули матеріали та документацію шкільних кабінетів іноземної мови: для 1- 4 класів; для старших класів; інтегрований кабінет для вивчення англійської та німецької мови.

Методист районного методичного кабінету А. Ю. Логінов порадив, що під час планування уроків інтегрованого характеру вчителю необхідно упорядковувати начальні цілі в залежності від складності теми, звертати увагу на чітке формулювання цілей діяльності учнів.

Керівник районної Школи молодого вчителя С.О.Шкрьобка із Крупського НВК зауважила, що засоби досягнення навчальних та особистих цілей можуть бути різноманітними: Інтернет-ресурс, мультимедійні навчальні програми, освітні веб-сайти.

Активну участь у роботі районної Школи молодого учителя іноземної мови брали директор Гельмязівської ЗОШ І- ІІІ ступенів О. В. Денисенко та заступник директора з навчальної роботи А. І. Ткаченко.« повернутися до списку новин