Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Переможці IX Міжнародного фестивалю педагогічних інновацій

21 та 22 вересня 2017 року у залі Комунального навчального закладу «Черкаський інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» був проведений очний тур для 120–ти переможців ІХ Міжнародного фестивалю педагогічних інновацій.

Цього року для участі у Фестивалі надійшло 316 робіт із 22 областей України, а також Білорусі, Польщі, США за номінаціями «Інновації у сфері дошкільної освіти», «Інновації в організації навчально-виховного процесу в загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах», «Інновації в управлінні загальноосвітнього навчального закладу», «Інновації у неперервному розвитку професійної компетентності педагогічних працівників».

Відповідно до рішення журі Черкащину представляли 16 переможців. Серед них троє із Золотоніщини: Логінов Андрій Юрійович, методист районного методичного кабінету відділу освіти Золотоніської районної державної адміністрації; Мала Ольга Гаврилівна, вчитель фізики та математики Ковтунівського навчально-виховного комплексу та Редька Лариса Володимирівна, директор Золотоніського районного будинку дитячої та юнацької творчості. Мала О.Г. поділилася досвідом роботи з питання «Методи та прийоми організації діяльності учнів в команді»; Редька Л.В. – розповіла про діяльність Золотоніського РБДЮТ як місцевого осередку розвитку компетентності особистості; Логінов А.Ю. виступив з доповіддю «Мистецька вітальня як одна із форм створення інноваційного культурно-освітнього простору професійного розвитку педагогів». Приємно відмітити , що Редька Лариса Володимирівна була серед переможців також і у 2015 році, під час VII Міжнародного фестивалю педагогічних інновацій. Наші учасники були нагороджені дипломами за представлені авторські технології, інноваційні методи та форми роботи, моделі навчального та виховного процесів. Щиро вітаємо із перемогою! Радіємо за Вас! Зичимо нових звершень та досягнень на освітянській ниві!« повернутися до списку новин