Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Міжнародний семінар-тренінг

15 грудня на базі Новодмитрівської школи відбувся Міжнародний семінар-тренінг "Використання сучасних освітніх мультимедійних продуктів «Зелений пакет» та «Крок за кроком»  в шкільних програмах у контексті реалізації ідеї сталого розвитку" для вчителів району.  На захід були запрошені вчителі географії та біології.

З доповіддю-презентацією «Особливості формування екологічних та природоохоронних ідей в Україні» виступила завідувач науково-дослідним відділом «Історія Шевченкової могили»  Шевченківського національного заповідника, кандидат історичних наук Людмила Олексіївна Чорна.

         Для слухачів було представлено презентацію «Впровадження ідей сталого розвитку в Україні як важливий елемент виживання суспільства в умовах світової глобалізації та загрозливих тенденцій зміни клімату», з якою виступив науковий експерт, старший науковий співробітник, кандидат біологічних наук Микола Григорович Чорний. Також він провів тренінг по використанню комплексних мультимедійних навчально-освітніх продуктів «Зеленого пакету» та «Крок за кроком», які сприяють формуванню в суспільстві екологічної культури і реалізації ідей сталого розвитку.

Усі учасники семінару отримали цінні знання та незабутні позитивні враження.« повернутися до списку новин