Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Вітаємо колектив Пальмірської ЗОШ з перемогою на міжнароднійй виставці "Інноватика в сучасній освіті"

23  жовтня 2018 року у Київському Палаці дітей та юнацтва розпочала роботу Десята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті».

 Організаторами виставки стали Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Компанія «Виставковий Світ». Міжнародна виставка - це ефективний майданчик для презентації інноваційних освітніх матеріалів і досвіду, обговорення освітніх проектів, конструктивного спілкування між виробниками сучасних технологій та їх безпосередніми користувачами, професійне інформаційне поле для ділових контактів із розвитку науково-технічних досліджень, академічного обміну школярами, студентами, викладачами, обговорення аспектів упровадження сучасних технологій, методик безпосередньо в навчальний процес. 

        Участь у виставці підтвердило 545 учасників із 25 регіонів України, Чехії, Словаччини, Польщі, США, Болгарії.Зокрема, 82 заклади вищої, фахової передвищої та післядипломної освіти, наукові установи, закордонні заклади освіти та міжнародні освітні агенції; 335 закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти,  обласних і міських органів управління освітою; 96 закладів професійної (професійно-технічної) освіти, навчально-методичних (науково-методичних) центрів (кабінетів); 32 виробники та постачальники засобів навчання, проектів, сучасних програм і рішень для сфери освіти та науки, асоціації, фонди, видавництва, освітні портали. У роботі виставки взяли участь освітяни Черкаської області.

Роботу виставки супроводжуватиме змістовна тематична програма, зокрема, відбудуться 68 конференцій, презентацій, семінарів, круглих столів, майстер-класів, панельних дискусій, воркшопів тощо. Для учасників виставки передбачається проведення конкурсів з різних номінацій. Переможці конкурсу в номінаціях (навчальні заклади, установи, підприємства) удостоюються Почесного звання «Лауреат конкурсу» відповідних ступенів та нагороди.

 У програмі виставки:

Презентація досягнень із упровадження інновацій у діяльність закладів освіти, органів управління освітою, наукових установ, центрів.

Презентація досвіду освітньої, наукової та науково-технічної співпраці з закордонними закладами освіти, дослідницькими центрами, науковими спільнотами.

Демонстрація інтерактивних комплексів і систем, наочно-дидактичних матеріалів, сучасних меблів, обладнання для предметних кабінетів, програмного забезпечення, технологій для управління навчальним закладом і інноваційних рішень для освітнього простору.

 Підготовка до ЗНО абітурієнтів.   Умови прийому на навчання до закладів освіти на 2019 рік.

Урочисте відкриття  відбулося об 11.00.  З вітальним словом до учасників заходу звернулися народний депутат України, заступник голови Комітету, голова підкомітету з питань наукової та науково-технічної діяльності Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Іван Григорович Кириленко, доктор філософських наук, професор, Президент Національної академії  педагогічних наук України Василь Григорович Кремень; виконуючий обов’язки директора Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України Юрій Іванович Завалевський.

Цього ж дня о 16 годині відбулося  вручення Почесних нагород «Лідер інновацій в освіті», золотих,  срібних і бронзових медалей, дипломів і сертифікатів.

   Серед нагороджених заклади освіти  Черкаської області.       

    У номінації  «Інноваційне освітнє середовище: нові виклики та сучасні рішення» бронзову медаль отримала Пальмірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.

Вітаємо педагогічний колектив Пальмірської школи з черговою перемогою!« повернутися до списку новин