Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Семінар-практикум вчителів географії

18 березня 2019 р. в Хрущівському НВК відбувся семінар учителів географії закладів загальної середньої освіти Золотоніського району  «Використання методу гейміфікації як засобу стимулювання пізнавальної діяльності учнів при вивченні географії» Вчителі відвідали урок в 6 класі «Рухи води в Світовому океані», який провела учитель географії першої кваліфікаційної категорії.

Методист Гавриш З.І. акцентувала увагу присутніх на тому, що інформаційна доступність диктує нові вимоги до викладання. Сьогодні вчитель не стільки надає знання в готовому вигляді, скільки прищеплює інтерес до навчання, розвиває дослідницькі навички учнів, пробуджує потребу до самоаналізу, саморозвитку, самовдосконалення в особистому плані, тобто вчити вчитися.

Вчитель географії Шевченко О.М. показала як на практиці використовувати елементи методу гейміфікації: різні вправи в ігровій формі. Таке навчання сприяє збільшенню творчості учня, підвищує мотивацію, покращує чіткість в організації роботи класу, підвищує активність учнів, сприяє зацікавленості учнів у навчальному процесі. Дає можливість використати у навчальному процесі відразу різні матеріали: зображення, відео, ресурси Інтернету. Учителі географії району спільно з учнями Хрущівського НВК  активно, з цікавістю приймали участь у географічній грі «Острів скарбів».

Районний семінар-практикум відбувся в атмосфері педагогічної єдності, розуміння, глибокої щирості, яку зуміли створити педагоги шкіл району та учасники навчально-виховного процесу Хрущівського НВК під керівництвом директора школи Кулик В.П.

 « повернутися до списку новин