Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Онлайн-нарада з директорами про протиепідемічні заходи у закладах освіти

Сьогодні, 16 вересня 2020 року, в приміщенні відділу освіти райдержадміністрації під головуванням начальника відділу В.В. Денисенко, за участю провідного спеціаліста Марусіної Л.М. та консультанта Центру професійного розвитку педагогічних працівників  Ілляшенко В.Б. було проведено онлайн-нараду керівників закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти району.

Начальник відділу освіти Денисенко В.В. наголосила на дотриманні у закладах освіти протиепідемічних заходів у зв'язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2; створенні безпечних умов організації освітнього процесу у 2020/2021 навчальному році у закладах освіти району, питаннях моніторингу закладів освіти регіональними моніторинговими групами щодо організації безпечних умов організації освітнього процесу.

Провідний спеціаліст відділу освіти Марусіна Л.М. зосередила увагу учасників наради на виконанні постанови Головного державного санітарного лікаря України від 22.08.2020 № 50 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»); виконанні постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21.05.2020 № 25 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19)».

Разом із керівниками закладів освіти розібрали алгоритми дій керівника ЗЗСО, ЗДО, ЗПО у разі виявлення у здобувача та/або працівника ознак гострого респіраторного захворювання; пропрацювали Рекомендації для організації моніторингу (вивчення) закладів освіти щодо створення у них безпечних умов для учасників освітнього процесу з урахуванням епідемічної ситуації в регіонах; розглянули перелік питань за сферами освіти для закладів освіти, що пропонуються для організації роботи регіональних моніторингових груп для здійснення моніторингу (вивчення) організації роботи закладів освіти щодо створення безпечних умов для учасників освітнього процесу з урахуванням епідемічної ситуації в регіоні.

Крім цього, консультантом Центру професійного розвитку педагогічних працівників  Ілляшенко В.Б. були розглянуті питання:

- про проведення атестації педагогічних працівників у 2020/2021 році, підвищення кваліфікації  педпрацівників в умовах карантину, особливості організації проведення медичних оглядів учнів/вихованців та працівників закладів освіти.

У ході спілкування присутні керівники також піднімали проблемні питання по закладах освіти та їх готовності до боротьби з новим вірусом,  обговорили можливі шляхи вирішення цих проблем. Говорили про ситуацію із захворюваністю та заходи, які здійснюються для протидії поширенню коронавірусу на території закладів освіти.

По завершенню онлайн-наради відбулося обговорення, в результаті якого учасники наради прийшли до спільної думки щодо посилення в закладах освіти додаткових профілактичних та протиепідемічних заходів з метою убезпечення поширенню коронавірусу на території закладів освіти району.

«Сьогодні ми разом з усім світом боремось з небезпечним вірусом.  Ми маємо зробити усе можливе, аби всі учасники освітнього процесу були добре захищені. Це сьогодні – найважливіше», – підкреслила провідний спеціаліст відділу освіти Марусіна Л.М. та побажала всім доброго здоров'я, плідної співпраці і подякувала за оперативну роботу.

 « повернутися до списку новин