Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Нарада заступників директорів

«Починаємо реформу, яка на десятиріччя

визначить освітній ландшафт України.

Ми прагнемо побудувати суспільство освіченого загалу».

 (Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич)

  Заступники директорів з навчально-виховної роботи на нараді, яка відбулась 22 лютого 2018 року на базі Гладківщинського НВК, працювали над темою «Нові професійні ролі і завдання сучасного вчителя початкової школи у контексті Нової української школи». Учасникам наради були запропоновані уроки у 1 класі «Я досліджую світ» (вчитель Супрун Валентина Миколаївна) та урок літературного читання у 4 класі «П’єса-казка «Лисиця, що впала з неба» (вчитель Бокоч С.А.).

Учасники наради познайомилися з практикою проведення ранкової зустрічі, здійснення інтегрованого навчання за діяльнісним та тематичним підходами, організацією освітнього середовища та засобами навчання для першокласників в Новій українській школі, рекомендованими Міністерством освіти і науки України.  Супрун В.М. представила роздаткові матеріали, відеоролики, презентації,  які можуть бути корисними у підготовці вчителів перших класів.

Щепак В.М., методист РМК ознайомила з планом підготовки педагогічних працівників, які будуть навчати майбутніх першокласників і вказала,  що новий  Державний стандарт початкової освіти – це базовий документ, який визначає основні засади й підходи до навчання в початковій школі, а також вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів навчання здобувача освіти і загальний обсяг навчального навантаження. Учасники наради пройшли тестування по питаннях, які висвітлюють нову роль учителя, ключові компетентності та наскрізні лінії ключових компетентностей.

Завідуюча районного методичного кабінету Лисак Т.О. проаналізувала  результати, які показали учні на ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів та Всеукраїнському конкурсі МАН.« повернутися до списку новин