Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Змагання юних друзів прикордонників

Прикордонники завжди зацікавлені у тісному спілкуванні з молоддю, адже саме діти - майбутні охоронці рубежів нашої держави. З метою популяризації, формування у дітей та учнівської молоді високої патріотичної свідомості, національної гідності та професійної підготовки учнівської молоді на здобуття професії військовослужбовця-прикордонника, на базі Навчального центру   підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота 22 вересня 2017 року відбулись змагання на кубок першості серед шкільних загонів «Юних друзів прикордонників».

Загін ЮДП Благодатнівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Г.П. Берези з великим бажанням взяв участь у цих змаганнях. Цікавим для учнів було виконання домашнього завдання по створенню презентації роботи загону ЮДП та пошук інформації для написання розповіді про земляка-прикордонника.

А вже в Навчальному центрі було найцікавіше. Перший конкурс — проходження урочистим маршем з виконанням стройової пісні. Не менш важливим були й вогнева підготовка - виконання вправ стрільб з АК-74 (Войцешук Юля зайняла ІІІ-є місце в особистому заліку), прикордонне слідознавство (ІІІ-є командне місце),  воєнізована естафета, неповне розбирання та збирання АК-74. Також учні мали нагоду ознайомитися з сучасними технічними засобами охорони та спостереження, які використовують прикордонники. Для дітей організували польову кашу та екскурсію по музею навчального центру.  Трохи засмучені, що кубок не дістався команді, але задоволені  від участі у змаганнях, сповнені незабутніми враженнями,  поверталися додому. « повернутися до списку новин