Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня

  Місячник шкільних бібліотек у Піщанській ЗОШ І-ІІІ ст. пройшов під гаслом «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня». Учні 1-2 класів нашої школи  особливі. Вони відкриті для спілкування, допитливі, спостережливі, активні. Щодня відвідують бібліотеку. Першокласники полюбляють читати казки, а другокласників більше цікавить науково-пізнавальна література та твори В.Нестайка, В.Сухомлинського і Ю.Чеповецького.

         У бібліотеці для учнів першого класу проведено бібліотечний урок - вікторина «Загадкова». На уроці дітям пропонували загадки в різних формах: віршовані, малюнкові, мішечок із героями. Першокласники себе вели дуже активно. Відповіді лунали одна за одною.

         Учителька Сидоренко О.С. провела фізкультхвилинку «Ясне сонечко». За допомогою пальчикового театру діти показували героїв улюблених казок. Під кінець уроку в щоденнику вражень малювали малюнки: «Бібліотека очима дітей». Нагороди отримали учні, які активно працювали. Це Євтух Аня, Івашина Валерія, Карпенко Ярослав, Смірнова Поля, Чмир Аріна. Ці учні стали тепер постійними читачами бібліотеки.

         У щколі цікаво пройшов конкурс малюнків: «Бібліотека очима дітей». Його учасниками стали учні 1- 7 класів.

         Відбулися благодійні акції: «Книга в дарунок бібліотеці», «Збір макулатури». Завдяки їм поповнюється фонд шкільної бібліотеки. Переможцями названих акцій стали : учень 10 класу Царенко Родіон, учениці 4 класу Дахно Рената, Гавриленко Анна і учениця 2 класу Артеменко Настя.

          Щорічно весело і цікаво проходить місячник шкільних бібліотек. Учні завжди з захопленням розповідають про проведені заходи. Бібліотека – це місце, де діти можуть  займатися самоосвітою, реалізовувати себе. Це місце, де зустріне завжди усміхнений бібліотекар і поведе у країну незвіданого. Це місце – майстерня, де формується думка підростаючих поколінь. Треба міцно тримати її в руках, якщо не хочемо випустити з рук майбутнє.« повернутися до списку новин