Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Вітаємо Малу Ольгу Гаврилівну із славним ювілеєм!

Нещодавно свій ювілейний день народження святкувала напрочуд чарівна жінка, талановитий педагог, дуже добра, дивовижно енергійна людина з щирою душею, яка уміє зігрівати серця учнів особливою турботою та ласкавим словом, підбадьорити настрій, дати мудру пораду - Мала Ольга Гаврилівна, учитель фізики та математики Ковтунівського НВК. Ми прєднуємось до всіх побажань, які лунали на Вашу адресу і сплітаємо Вам букет із найщиріших побажань добра, миру злагоди, любові. Захоплюємось Вашою чистою великою душею, Вашою самопожертвою на благо Ваших учнів. Ви взірець для наслідування для всіх вчителів України.

Ольга Гаврилівна за роки праці в Ковтунівському НВК здобула величезну любов і повагу у своїх учнів, батьків, колег. За свою працю вона удостоєна найвищого звання - заслужений учитель України.

Завдяки наполегливій праці Ольги Гаврилівни її учні відкрили світу і Україні більше 30 астероїдів і Ковтуни, іменем якого названі ці астероїди. 

Тож нехай примножиться творене Вами добро, а Ваші педагогічні ідеї знаходять реальні втілення, творчого Вам неспокою, міцного здоров'я і наснаги.

Бажаємо Вам рясних і вагомих врожаїв на вчительській ниві. Рясних Вам Божих дарів і невичерпної духовної радості!« повернутися до списку новин