Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Конкурс колективів екологічної просвіти за темою "Моя мала Батьківщина"

Сьогодні ми друзі всіх вас закликаєм:

На нашій планеті ми всі проживаєм

Тож разом давайте її збережемо,

Очистимо ріки, моря і озера.

Щоби розквітала Земля – наша ненька.

 

Конкурс проводиться щорічно з метою підвищення рівня еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності учнівських колективів екологічної просвіти закладів загальної середньої освіти і позашкільних закладів.

Завданнями конкурсу є:

  • виховання в учнів любові до рідного краю;
  • формування в них екологічної культури;
  • пошук нових форм, методів і моделей організації еколого-просвітницької роботи з учнями закладів загальної середньої освіти і позашкільних навчальних закладів.

Програмою конкурсу передбачені: презентація еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності колективу та конкурсні виступи колективів.

Метою екологічних агітбригад є виявлення та поширення нетрадиційної форми роботи учнівських колективів у русі за екологічну безпеку. Агітбригади, як форма екологічної творчості, охоплюють усі сфери духовного життя людини — розум, почуття, волю, а також відкривають шляхи формування екологічної свідомості засобами художньої культури. Виступ агітбригади — це своєрідна модель екологічної діяльності особистості і відображення світу, водночас — це відображення практики розробки екологічних проектів, які є реальною альтернативою традиційній системі навчання. Домінування практично-орієнтованих проектів сприяє залученню учнівських колективів до вирішення місцевих екологічних проблем.

22 березня 2019 р. на базі Піщанської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся районний етап Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти, в якому взяли участь навчальні заклади  Подільського НВК, Гладківщинського НВК та Піщанської ЗОШ І-ІІІ ст. Присутні учителі та учні разом із журі переглянули конкурсні виступи колективів, які презентували свою роботу, познайомили з власним досвідом і добрими справами.

Згідно представлених конкурсних виступів журі визначили переможцями районного етапу Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти під девізом «Земля – наш спільний дім» за темою: «Моя мала Батьківщина» і розподілили такі місця:

Піщанська ЗОШ – ІІІ м.

Гладківщинський НВК – ІІ м.

Подільський НВК – І м.

 « повернутися до списку новин