Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Майстер-клас вчителя математики та інформатики Білойваненко Н.О.

30 листопада 2017 року відбувся майстер-клас вчителя математики та інформатики Коробівського НВК Білойваненко Наталії Олександрівни на тему «Можливості впровадження елементів STEM-освіти на уроках математики». STEM-освіта – природничі науки, технології, інженерія, математика – система освіти, що стимулює оволодіння знаннями й навичками технологічних наукових напрямів, які дозволяють брати участь у найбільших інноваційних міжнародних конкурсах і олімпіадах, таких, як FIRST Robotics. Це освіта, скерована на підтримку творчості та інноваційних навичок. Напрям STEM  охоплює  традиційні навчальні предмети: математику, фізику, хімію, біологію, географію, астрономію, технології. STEM-освіта базується на використанні засобів та обладнання, що пов'язані з технічним моделюванням, інформатикою,  мультимедійними технологіями, науковими дослідженнями, робототехнікою, інтелектуальними системами. Учні Коробівського НВК продемонстрували проект «Вимірювання площі від давнини до сьогодення», під час якого використовувався планіметр для виконання ручних розрахунків площі фігури неправильної форми, знаходження площі даної області України. Під керівництвом Наталії Олександрівни,  учні разом з учасниками семінару використовували програмування для вивчення означення лінійної нерівності. Учасники семінару відмітили, що використання можливостей Лего для вивчення математики стимулює зацікавленість учнів у вивченні предмета, розвиває  творчі здібності учнів та формує  дослідницькі навички і навички життєзабезпечення, здатності до саморозвитку та самонавчання.

Вчителі математики Гуцало Ніна Іванівна(Новодмитрівська ЗОШ І-ІІІ ст..) та Іванча Віра Павлівна (Зорівська ЗОШ І-ІІІ ст.) продемонстрували  цікаві способи розв’язування олімпіад них задач.

Учасники семінару висловили вдячність керівництву Коробівського НВК та Білойваненко Н.О. за гостинність і  дуже змістовний майстер-клас.

Вимірювання площі від давнини до сьогодення« повернутися до списку новин