Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Методичний калейдоскоп у Драбівецькому НВК

10 жовтня 2019 року Драбівецький НВК гостинно зустрічав учасників методичного семінару, вчителів історії Золотоніського району.

В ході роботи семінару вчитель історії Баранник Володимир Васильович поділився багатим досвідом науково-дослідницької та пошукової роботи у напрямках «Дерево роду», «Пам’ятаємо! Перемагаємо», «Краєзнавча кімната». Учні Драбівецького НВК представили  розпочаті цьогоріч проекти «Драбівецька Свято-Троїцька церква» та «Олександр Коломієць. На варті свободи».

Як показує практика, тільки тоді історія стає доступна, коли учні можуть до неї доторкнутися, потримати в руках, провести своє власне історичне розслідування. І саме дослідницька та пошукова робота з предмету «Історія», як українська так і всесвітня є для цього сприятливим підґрунтям.

На завершення учасники семінару відвідали місцеву святиню, Свято-Троїцьку церкву побудовану у 1716 році. Велика вдячність колективу Драбівецького НВК, особисто Бараннику Володимиру Васильовичу, Кравченку Михайлу Івановичу, Віталію Троїцькому за змістовно проведений семінар.« повернутися до списку новин