Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Семінар-практикум вчителів англійської мови

 Згідно з освітньою реформою, однією з ключових компетентностей є володіння іноземною мовою. Сучасному вчителю важливо знати новітні методи викладання іноземної мови, спеціальні навчальні техніки та прийоми, щоб оптимально підібрати той чи інший метод викладання відповідно до рівня знань, потреб та інтересів учнів. Якісна мовна підготовка учнів неможлива без використання сучасних інноваційних освітніх технологій. Сучасні інноваційні технології в освіті — це використання інформаційних та комунікаційних технологій у навчанні, проектна робота в навчанні, робота з навчальними комп’ютерними й мультимедійними програмами, дистанційні технології в навчанні іноземних мов, створення презентацій у програмному середовищі Microsoft PowerPoint, використання ресурсів всесвітньої мережі Інтернет.

11 січня 2019 року на базі Драбівецького НВК відбувся семінар-тренінг для вчителів англійської мови Золотоніського району на тему: "Cучасні технології викладання англійської мови у НУШ". Вчитель англійської мови Драбівецького НВК Баранник Олександр Анатолійович провів майстер-клас "Online-сервіси для викладання іноземних мов у НУШ" у  осучасненому кабінеті англійської мови, протягом якого ділився досвідом роботи у використанні таких сервісів, як Plickers, Kahoot, LearningApps, Playbuzz, Vocket.

Група вчителів - Тумасова В.Г., Булах Л.В., Порєчний В.В., Ткач С.М., Василенко Б.О. - провели майстер-клаc "Використання LEGO на уроці англійської мови", протягом якого наголошували, що LEGO це не тільки іграшка – це надзвичайно ефективний навчальний матеріал.  Методист відділу освіти Логінов А.Ю. ознайомив учасників семінару з планом роботи на ІІ семестр та форматом здачі і рекомендаціями ЗНО в 2019 році.« повернутися до списку новин