Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Семінар-практикум вчителів географії

22 листопада 2017 року на базі Благодатнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. Г.П. Берези відбувся семінар-практикум вчителів географії та економіки на тему «Підвищення ефективності сучасного уроку як основної форми організації навчально-виховного процесу через інноваційну діяльність учителя географії та економіки». У роботі семінару взяли участь учителі географії закладів освіти району та методист районного методичного кабінету Гавриш З.І.

Учасники семінару були присутні на уроці географії в 9 класі. Тема уроку: «Сільське господарство, його значення в сучасному світі. Аграрні відносини». Учитель Ков’язіна Оксана Володимирівна познайомила  з використанням інтернет-технологій, які використовувала під час уроку та

можуть служити як основними, так і додатковими засобами у досягненні учнями навчальних цілей.

Географія – предмет,  під час вивчення якого можна використовувати найрізноманітніші сервіси. Оксана Володимирівна навела приклади, як можна використати інтерактивні вправи, інтерактивні плакати, презентації на уроках географії.  Учасники семінару вчилися створювати інтерактивні вправи з використанням онлайн-сервісів, саме: «Thinglink», «Learning Apps. Org», «Jigsaw planet».

Цікавою була презентація учителя економіки Дорош Раїси Михайлівни, під час якої познайомилися з реалізацією наскрізної змістової лінії «Фінансова грамотність» на уроках економіки та географії.

Наприкінці відбулась дискусія щодо використання інноваційних технологій при викладанні шкільного курсу географії та економіки.

Усі учасники залишилися задоволеними приємною дружньою атмосферою, яка панувала протягом семінару.« повернутися до списку новин