Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Найцікавіший день літа

Літо в розпалі. У закладах освіти Золотоніщини  завершується робота пришкільних таборів. Та один день для дітвори вирізнився по-особливому – це екскурсія до міста Черкас для  категорійних та обдарованих дітей району, організована за сприянням Народного депутата Владислава Голуба.

До відвідування зоопарку та прогулянки  на теплоході  було запрошено 200 дітей із категорій сиріт, позбавлених батьківського піклування, учасників бойових дій, багатодітних сімей та активних учасників шкільних і районних заходів. Екскурсія мала пізнавально- розважальне  значення – це і спостереження за різноманітними  тваринами  в зоосаду, і милування краєвидами рідного краю з палуби теплохода, і смакування ласощами, придбаними за кошти  районної влади.

До поїздки було залучено дітей із 18 закладів загальної середньої освіти, 18 супроводжуючих (соціальні педагоги, педагоги-організатори, вчителі), 2 медичні сестри,  працівники соціальних служб, методкабінету, поліції, помічник Народного депутата Гіщина О.М. Перевезення здійснювалося 9 шкільними автобусами.« повернутися до списку новин