Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Семінар-практикум вихователів закладів дошкільної освіти

31 січня 2018 на базі ЗДО «Колосочок» с.Нова Дмитрівка відбувся семінар – практикум з теми «Формування основ патріотизму в дошкільнят засобами інтегрованої освітньої діяльності».

Завідуюча закладом дошкільної освіти Носенко В.П. зустріла і привітала учасників засідання, познайомила з історією закладу та досвідом роботи, традиціями педагогічного колективу.

Учасники семінару переглянули заняття у старшій групі з теми «Ми діти твої, Україно!

Вихователь Головієнко Л.В. запросила дітей в незвичайну цікаву подорож,  де діти знайомилися з історією, життям і побутом народу України у минулому і сьогоденні. За допомогою різноманітних видів, прийомів та засобів  роботи формувала у дітей вміння впізнавати визначні пам’ятки архітектури України, розширювала уявлення дітей про рідний край, збагачувала знання дітей про народні символи та видатних письменників і поетів України.

В ході семінару був проведений коучинг з вихователями. Метою такого виду роботи  є виявлення творчого потенціалу у кожного педагога,  удосконалення знань щодо змісту, принципів, закономірностей, ме­тодів та організаційних форм виховання дітей дошкільного віку. Темою для коучингу обрано питання формування патріотичного виховання дошкільнят. Для цього були використані вправи – «Колесо балансу», «Шифрувальники», «Мозковий штурм», «Працюємо разом», «А я роблю так».

 Як результат спільної роботи педагогами узагальнено та рекомендовано до використання у закладах дошкільної освіти району найбільш ефективні методи і прийоми  формування патріотичного світогляду в дошкільнят.

Гості подякували колективу закладу за самовіддану працю, життєвий оптимізм, побажали берегиням дитячих сердець добра і родинного затишку, а дошкільному навчальному закладу високих результатів у вихованні маленьких патріотів України.« повернутися до списку новин