Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

На гостинах у РБДЮТ

  Нещодавно на базі Районного будинку дитячої та юнацької творчості с. Гельмязів було проведено засідання методичного обєднання вчителів української мови та літератури. Формат проведення – підсумки роботи за І семестр, а також звітно-атестаційні виступи вчителів закладів загальної середньої освіти.  Оскільки зібрання відбулося у період новорічно-різдвяних свят, то початок роботи розпочався  невеликим театральним дійством за участю працівників закладу.

         Взяти участь у заході були запрошені  учителі української філології  із 16 закладів загальної середньої освіти, зокрема Гельмязівської ЗОШ І-ІІІ ст. (Редька Л.В., директор РБДЮТ), Кобзаренко В.Г., Деньгівського НВК (Полякова М.Г., директор), Власенко І.В.,  Шабельниківського НВК (Компанець С.П., заступник директора), Дмитрівського НВК (Лелека  С.М.,  заступник директора), Ковтунівського НВК (Тарановська Н.В.), Калениківського НВК (Бандура З.С.).  

         Редька Лариса Володимирівна презентувала роботу закладу позашкільної освіти як центру творчих технологій в освіті (відзнака на Міжнародній виставці), а також разом зі своїми учнями та колегою Кобзаренко Валентиною Григорівною ознайомила із новими формами роботи на уроках літератури.

        « повернутися до списку новин