Відділ освіти та центр професійного розвитку
Новодмитрівської сільської ради

Семінар - пратикум для вчителів музичного мистецтва та керівників гуртків

22 жовтня в Золотоніському РБДЮТ відбувся районний семінар - пратикум для вчителів музичного мистецтва та керівників гуртків «Підвищення професійної компетентності вчителів музичного мистецтва та керівників гуртків в умовах Нової української школи», який підготувала та провела методист Золотоніського районного будинку дитячої та юнацької творчості Камша Надія Михайлівна. В рамках заходу була проведена практична робота в групах за напрямками:

-розучування поспівок на розвиток гармонічного та мелодичного слуху,

-робота над вокальною та сценічною майстерністю,

-спів «a capella» (трьохголосся та канон),

- хвилини релаксації у вигляді музичних ігор.

Учасники семінару створювали «Портрет професіонала» (яким повинен бути учитель музичного мистецтва) та зробили якісний аналіз з елементами практичних робіт районного етапу фестивалю-конкурсу дитячої художньої творчості «Мистецький дивокрай Черкащини-2019». Відвідали мастер-класи проведені керівниками гуртків РБДЮТ:

-«Гімнастика для розвитку вокальних здібностей учнів на заняттях музичного мистецтва», Глоба Л.І.;

-«Виготовлення ляльки з листя черешні та розучування українських народних пісень», Воропай В.І.;

-«Приготування українських вареників та розучування вокальних творів української тематики», Захарченко Т.О.;

Учасники семінару-тренінгу плідно попрацювали, обмінялись досвідом, отримали заряд енергії на цілий рік. Вони щиро вдячні директору РБДЮТ Редьці Л.В., Камші Н.М. та всім керівникам гуртків РБДЮТ за змістовну і креативну організацію заходу.« повернутися до списку новин